ONZE MENSEN

Ons team zet zich iedere dag opnieuw voor de volle 100% in om uw goederen in perfecte staat af te leveren.

Wij werken met zeer ervaren en betrouwbare chauffeurs!

Zie jij het ook wel zitten om bij ons te werken? Houd dan onze nieuwsberichten in de gaten! Zie je momenteel geen passende vacature? Stuur ons dan een open sollicitatie naar werken@koeltrans.nl.

KANTOOR PERSONEEL

Wilt u contact met één van ons? Zie hieronder uw contactpersonen.

Linda Kuipers

Eigenaresse | Financieel

linda@koeltrans.nl
+31 88 15 00 312

Günther Maters

Eigenaar | Operationeel

gunther@koeltrans.nl
+31 88 15 00 311

Bianca van den Brenk

Ass. Planning | CC containers | Kwaliteit

bianca@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Walter Metske

Hoofd Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Ilona Niels-Peters

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Roy Hijl

Planning

import@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Ans Willemsen

Emballage Pallets

fust@koeltrans.nl
+31 88 15 00 320

Mick Rijfkogel

Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Rita Sluiter-Hubers

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Victor Heijckmann

ICT  | Automatisering

victor@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Raymond Hendriks

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Erik Meinen

Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Peter Schalk

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Gerhard Verkerk

Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Bjorn Kruijs

Wagenparkbeheer | Schades

bjorn@koeltrans.nl
+31 26 325 24 07

Niek Berns

Emballage CC-karren

ccadmin@koeltrans.nl
+31 88 15 00 320

Eric Bies

Financiële admin | Debiteuren/Crediteuren

e.bies@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Appie Geurds

Planning

import@koeltrans.nl
+31 26 325 2407