ONZE MENSEN

Ons team zet zich iedere dag opnieuw voor de volle 100% in om uw goederen in perfecte staat af te leveren.

Wij werken met zeer ervaren en betrouwbare chauffeurs!

Zie jij het ook wel zitten om bij ons te werken? Houd dan onze vacatures in de gaten! Zie je momenteel geen passende vacature? Stuur ons dan een open sollicitatie naar werken@koeltrans.nl.

KANTOOR PERSONEEL

Wilt u contact met één van ons? Kijk hieronder voor uw contactpersoon.

Customer Service

Elvira den Hertog

Tarieven | Offertes

sales@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Peter Schalk

Order-Entry

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Patrick van Wanrooij

Aanspreekpunt klanten | Temperatuur overzicht | Manco-, schademeldingen

cs@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Daisy Zwart

Aanspreekpunt klanten | Temperatuur overzicht | Manco-, schademeldingen

cs@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Planning

Walter Metske

Hoofd Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Mick Rijfkogel

Exportplanning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Mitch Admiraal

Binnenlandplanning

import@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Mick van der Zaag

Exportplanning

import@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Youri Schouten

Importplanning

import@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Kevin Aben

Importplanning

import@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Joeri Borgers

Diverse Projecten

joeri@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Alexander Arentzen

Importplanning

import@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Emballage

Marco Visser

Fustbeheer | Emballage CC-karren

ccadmin@koeltrans.nl
+31 88 15 00 320

Ans Willemsen

Emballage Pallets

fust@koeltrans.nl
+31 88 15 00 320

Niek Berns

Emballage CC-karren

ccadmin@koeltrans.nl
+31 88 15 00 320

Rick Peters

Fust

fust@koeltrans.nl
+31 88 15 00 320

Administratie

Ilona Niels-Peters

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Anita Lubberink-Muskens

Financieel manager

anita@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Eric Bies

Financiële admin | Debiteuren/Crediteuren

e.bies@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Raymond Hendriks

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Rita Sluiter-Hubers

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Vera ten Westeneind

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Wagenparkbeheer

Bjorn Kruijs

Wagenparkbeheer | Schades

bjorn@koeltrans.nl
+31 26 325 24 07

ICT

Victor Heijckmann

ICT  | Automatisering

victor@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Directie

Linda Kuipers

Eigenaresse | Financieel

linda@koeltrans.nl
+31 88 15 00 312

Günther Maters

Eigenaar | Operationeel

gunther@koeltrans.nl
+31 88 15 00 311

Matthijs Zwart

Director Business Development

matthijs@koeltrans.nl
+31 88 15 00 312