ONZE MENSEN

Ons team zet zich iedere dag opnieuw voor de volle 100% in om uw goederen in perfecte staat af te leveren.

Wij werken met zeer ervaren en betrouwbare chauffeurs!

Zie jij het ook wel zitten om bij ons te werken? Houd dan onze vacatures in de gaten! Zie je momenteel geen passende vacature? Stuur dan een open sollicitatie naar werken@koeltrans.nl.

KANTOOR

Wilt u contact met één van ons? Kijk hieronder voor uw contactpersoon.

Planning

Walter Metske

Planning Teamleider

export@koeltrans.nl
+31 88 1500312

Joeri Borgers

Proces Optimalisatie

joeri@koeltrans.nl
+31 88 1500316

Importplanning

Youri Schouten

Importplanning

import@koeltrans.nl
+31 26 3252407

Bram Bravenboer

Importplanning (Ruhr gebied)

import@koeltrans.nl
+31 88 1500321

Koen ten Westeneind

Importplanning (Noord Duitsland)

import@koeltrans.nl
+31 26 3252407

Alex van Velsen

Importplanning (Zuid Duitsland)

import@koeltrans.nl
+31 88 1500322

Binnenland planning

Rinus te Dorsthorst

Binnenland planner

import@koeltrans.nl
+31 26 3252407

Exportplanning

Mick Rijfkogel

Exportplanning

export@koeltrans.nl
+31 88 1500314

Mick van der Zaag

Exportplanning

import@koeltrans.nl
+31 88 1500328

Lars Gerichhausen

Exportplanning

export@koeltrans.nl
+31 88 1500314

Sales

Harmen Stremler

Sales Director

harmen@koeltrans.nl
+31 88 1500311

Kevin Aben

Sales

info@koeltrans.nl
+31 88 1500329

Vic Peters

Stagiaire | Retail management

info@koeltrans.nl
+31 88 1500320

Back office

Patrick van Wanrooij

Aanspreekpunt klanten | Temperatuur overzicht | Manco-, schademeldingen

cs@koeltrans.nl
+31 88 1500315

Peter Schalk

Order-Entry

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500345

Rick Peters

Fust

fust@koeltrans.nl
+31 88 1500320

Laurens van der Laak

Fust

fust@koeltrans.nl
+31 88 1500344

Ans Willemsen

Emballage Pallets

fust@koeltrans.nl
+31 88 1500318

Administratie

Ilona Niels-Peters

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500317

Anita Lubberink-Muskens

Financieel manager

anita@koeltrans.nl
+31 88 1500346

Eric Bies

Financiële admin | Debiteuren/Crediteuren

e.bies@koeltrans.nl
+31 88 1500326

Raymond Hendriks

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500324

Rita Sluiter-Hubers

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500325

Vera ten Westeneind

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500325

Megan Geurtsen

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500310

Julian Zaat

Financiële administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500310

Warehouse

Niek Berns

Loodsbaas

ccadmin@koeltrans.nl
+31 88 1500323

Harold Lange

Facilitair

harold@koeltrans.nl
+31 6 82158256

Wagenparkbeheer

Bjorn Kruijs

Wagenparkbeheer | Schades

bjorn@koeltrans.nl
+31 88 1500327

ICT

Victor Heijckmann

ICT  | Automatisering

victor@koeltrans.nl
+31 88 1500319

Hans Meijerink

ICT  | Automatisering

hans@koeltrans.nl
+31 88 1500319

Kiemo Vrolijks

ICT  | Afstudeeropdracht

victor@koeltrans.nl
+31 88 1500310

Directie

Günther Maters

Eigenaar

gunther@koeltrans.nl
+31 88 1500311