ONZE MENSEN

Ons team zet zich iedere dag opnieuw voor de volle 100% in om uw goederen in perfecte staat af te leveren.

Wij werken met zeer ervaren en betrouwbare chauffeurs!

Zie jij het ook wel zitten om bij ons te werken? Houd dan onze vacatures in de gaten! Zie je momenteel geen passende vacature? Stuur ons dan een open sollicitatie naar werken@koeltrans.nl.

KANTOOR PERSONEEL

Wilt u contact met één van ons? Zie hieronder uw contactpersonen.

Export

Walter Metske

Hoofd Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Gerhard Verkerk

Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Mick Rijfkogel

Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Mitch Admiraal

Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Import

Susanne Dijkshoorn

Planning

import@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Mick van der Zaag

Planning Junior

import@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Stuhr

Erik Meinen

Planning

export@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Emballage

Bianca van den Brenk

Ass. Planning | CC containers | Kwaliteit

bianca@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Ans Willemsen

Emballage Pallets

fust@koeltrans.nl
+31 88 15 00 320

Niek Berns

Emballage CC-karren

ccadmin@koeltrans.nl
+31 88 15 00 320

Administratie

Peter Schalk

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Ilona Niels-Peters

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Eric Bies

Financiële admin | Debiteuren/Crediteuren

e.bies@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Raymond Hendriks

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Rita Sluiter-Hubers

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Wagenparkbeheer

Bjorn Kruijs

Wagenparkbeheer | Schades

bjorn@koeltrans.nl
+31 26 325 24 07

ICT

Victor Heijckmann

ICT  | Automatisering

victor@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Sven van de Wouw

Junior Data Scientist

sven@koeltrans.nl
+31 88 15 00 310

Eigenaars

Linda Kuipers

Eigenaresse | Financieel

linda@koeltrans.nl
+31 88 15 00 312

Günther Maters

Eigenaar | Operationeel

gunther@koeltrans.nl
+31 88 15 00 311