ONZE MENSEN

Ons team zet zich iedere dag opnieuw voor de volle 100% in om uw goederen in perfecte staat af te leveren.

Wij werken met zeer ervaren en betrouwbare chauffeurs!

Zie jij het ook wel zitten om bij ons te werken? Houd dan onze vacatures in de gaten! Zie je momenteel geen passende vacature? Stuur dan een open sollicitatie naar werken@koeltrans.nl.

KANTOOR

Wilt u contact met één van ons? Kijk hieronder voor uw contactpersoon.

Planning

Walter Metske

Planning Teamleider

export@koeltrans.nl
+31 88 1500312

Joeri Borgers

Proces Optimalisatie

joeri@koeltrans.nl
+31 88 1500316

Importplanning

Youri Schouten

Importplanning

import@koeltrans.nl
+31 26 3252407

Joris Boehle

Importplanning (Zuid Duitsland)

import@koeltrans.nl
+31 88 1500322

Koen ten Westeneind

Importplanning (Noord Duitsland)

import@koeltrans.nl
+31 26 3252407

Exportplanning

Mick Rijfkogel

Exportplanning

export@koeltrans.nl
+31 88 1500314

Mick van der Zaag

Exportplanning

export@koeltrans.nl
+31 88 1500328

Lars Gerichhausen

Exportplanning

export@koeltrans.nl
+31 88 1500314

Sales

Harmen Stremler

Sales Director

harmen@koeltrans.nl
+31 88 1500311

Kevin Aben

Sales

sales@koeltrans.nl
+31 88 1500329

Back office

Patrick van Wanrooij

Aanspreekpunt klanten | Temperatuur overzicht | Manco-, schademeldingen

cs@koeltrans.nl
+31 88 1500315

Peter Schalk

Order-Entry

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500345

Ans Willemsen

Emballage Pallets

fust@koeltrans.nl
+31 88 1500318

Michael Kok

Palletadministratie

fust@koeltrans.nl
+31 88 1500318

Gertjan de Hart

cc Administratie

fust@koeltrans.nl
+31 88 1500318

Ellen Peters

Ritverwerking

fust@koeltrans.nl
+31 88 1500318

Administratie

Ilona Niels-Peters

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500317

Anita Lubberink-Muskens

Financieel manager

anita@koeltrans.nl
+31 88 1500346

Eric Bies

Financiële admin | Debiteuren/Crediteuren

e.bies@koeltrans.nl
+31 88 1500326

Raymond Hendriks

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500324

Rita Sluiter-Hubers

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500325

Ivonne Derksen

HRM | donderdag aanwezig

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500310

Simone Borgers

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500325

Amalia Dragulin

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 88 1500325

Warehouse

Niek Berns

Loodsbaas

ccadmin@koeltrans.nl
+31 88 1500323

Harold Lange

Facilitair | maan- en dinsdag aanwezig

harold@koeltrans.nl
+31 6 82158256

Frans Driessen

Warehouse manager

ccadmin@koeltrans.nl
+31 88 1500323

Bram Bravenboer

Loodsmedewerker

ccadmin@koeltrans.nl
+31 88 1500321

Wagenparkbeheer

Bjorn Kruijs

Wagenparkbeheer | Schades

bjorn@koeltrans.nl
+31 88 1500327

ICT

Victor Heijckmann

ICT  | Automatisering

victor@koeltrans.nl
+31 88 1500319

Hans Meijerink

ICT  | Automatisering

hans@koeltrans.nl
+31 88 1500319

Kiemo Vrolijks

ICT  | Junior data analist

victor@koeltrans.nl
+31 88 1500310

Stagiairs

Sanne Scholten

Administratie

administratie@koeltrans.nl
+31 26 325 2407

Directie

Günther Maters

Eigenaar

gunther@koeltrans.nl
+31 88 1500311